Marka

LORO – marka wysokiej jakości części do samochodów osobowych i dostawczych.

LORO termika to części układu chłodzenia i klimatyzacji  opracowanych i wyprodukowanych wg. najwyższych standardów, tak aby spełniać wymagania oryginalnych części i zapewnić ich długą żywotność. Oferta  LORO termika to stale poszerzany asortyment i uzupełniana oferta.

Gama produktów LORO termika  to tysiące aplikacji do samochodów europejskich, azjatyckich i amerykańskich . Linie produktowe LORO termika obejmują takie elementy jak : logo loro

 

 

W celu zapewnienia wysokiej jakości wszystkie produkty LORO  termika są  dokładnie testowanie i sprawdzane pod katem jakość, wytrzymałości i zgodności z wymaganiami technicznymi  na poszczególnych etapach produkcji a  własne procedury kontroli jakości, sprawności i zgodności) pozwalają na dodatkową weryfikację przed przekazaniem do sprzedaży.

 

Dlaczego LORO :


Opakowanie LORO termika to estetyczny i wysoki standard pakowania, zapewniający bezpieczny transport i magazynowanie produktów wg standardów europejskich i amerykańskich.

Ekologia Dbamy o środowisko - wszystkie wymienniki ciepła są wykonane z aluminium, które nadaję się w 100% do recyklingu. Dokładamy wszelkich starań aby nasze produkty były pakowane w ekologiczny i nadający się do ponownego wykorzystania lub recyklingu materiał..